Labai Jums dėkojame už puikiai atliktą darbą, malonų bendravimą, paslaugumą. Gautomis nuotraukėlėmis labai džiaugiamės: jos labai gražios, mielos ir šiltos. 

Eglė
EglėMato krikštynos

 Esame labai dėkingi Raimondui už puikiai įamžintas mūsų vestuvių akimirkas. Nuotraukos labai gražios. Rekomenduojame šį fotografą, tikrai nenusivilsite. 

Sigita ir Paulius
Sigita ir PauliusVestuvinė fotosesija

 Nuotaikingi ir smagus prisiminimai užlieja mintis pažvelgus į fotosesijos nuotraukas. Vaikai dūko, o fotografas su jais žaidė. Nuotraukos labai gražios. 

Katerina
KaterinaŠeimos fotosesija

 Ačiū Jums už puikiai praleistą laiką, įgyvendintas idėjas, mes labai patenkinti!!! Nuotraukos nuostabios. Linkime kūrybinio polėkio, įdomiu foto sesijų ir didelės sėkmės!!! Rekomenduosim Jus:) 

Kristina ir Leonid
Kristina ir LeonidVestuvinė fotosesija

 Savo darbą mylintis profesionalais. Labai patiko bendravimas, paprastumas ir nuoširdumas. Ačiū už maloniai praleistą laiką ir profesionaliai įamžintas akimirkas, o mes dabar džiaugiamės labai gražiomis mažosios nuotraukomis. 

Lina
LinaAdrijos krikštynos

 Širdingai dėkojiame už gražias nuotraukas, esame labai patenkinti rezultatu. Sėkmės jūms darbuose bei asmenyniame gyvenime. 

Rira ir Vytautas
Rira ir VytautasVestuvinė fotosesija

 Didžiulis AČIŪ Jums, kad įamžinote mūsų vestuvių šventę. Labai šiltas ir malonus žmogus, nuotraukos puikios ir buvo padarytos labai greitai. Rekomenduojame visiems! Tikimės susitikti per krikštynas :) Sėkmės darbe, linkime daug užsakymų. 

Neringa ir Arvydas
Neringa ir ArvydasVestuvinė fotosesija

 Labai nuoširdžiai dėkojame už nuostabias nuotraukas!!!! Mūsų šventė Jūsų dėka tapo nuostabiu prisiminimu :) linkiu Jums ir toliau nesustoti džiuginti žmonių savo kruopščiu ir atsakingu darbu :) Labai ačiū už nuostabų laiką praleistą kartu ir nuoširdų bendravimą :) 

Erika ir Raigardas
Erika ir RaigardasVestuvinė fotosesija

 Nuoširdžiai dėkojame Raimondui už įamžintą vieną iš svarbiausių mūsų šeimos švenčių - sūnelio krikštynas. Dėkojame už kokybiškas nuotraukas ir jose įamžintas gražiausias šventės akimirkas. Esame laimingi turėdami nuostabius prisiminimus. Dėkojame už sunkų tavo darbą. O mūsų rekomendacijos bus tik pačios geriausios. Sėkmės kūryboje! 

Agnė
AgnėNojaus krikštynos

 Labai norėjome padėkoti Jums už Jūsų puikų ir draugišką darbą, taip pat fantastiškas nuotraukas! Mes ir visi, kam rodėme nuotraukas, liko sužavėti. Ačiū Jums už žavingas įamžintas akimirkas pačią svarbiausią, romantiškiausią ir tokią jaudinančią dieną! Buvo malonu, kad mums patarėte ir užfiksavote linksmas akimirkas! Linkime Jums sėkmės Jūsų darbuose ir nepamirštamų akimirkų! 

Austėja ir Andrius
Austėja ir AndriusVestuvinė fotosesija

 Norime pasidžiaugti mūsų šeimos fotosesija ir fotografu. Labai džiaugiuosi ji suradusi, nes šis žmogus yra paslaugus ir prieinamas. Greitai mums atrašė, greitai susitarėm dėl susitikimo. Atvyko laiku, ne kiek nevėlavo. Pati fotosesija vyko labai jaukiai, paprastai, mum nereikėjo per daug įtemptai pozuoti, tiesiog pats fotografas gaude kadrus, o mes buvom tokie kokie esam. Nuotraukų nereikėjo ilgai laukti, pačios pirmos pasirodė labai greitai. Man patiko jo dėmesys detalėms. Žodžiu be galo kruopštus, rūpestingas ir šiltas žmogus, kuris įdeda širdį i savo darbą ir juo mėgaujasi. Rekomenduoju! 

Deimantės
DeimantėsŠeimos fotosesija